לשמור על שגרה בריאה בזמן הפקת החתונה

תכנון החתונה הוא פרויקט. אין מילה טובה או פשוטה יותר לתאר את חודשי ההכנות הללו. הבעיה הגדולה היא שבמקרים רבים אנחנו נסחפים אחר המשימות הבלתי נגמרות ונוטים לשכוח את עצמנו. העומס הרב גורם לנו לאכול פחות טוב, להתאמן פחות ולשנות את השגרה תוך שאנחנו מוותרים על הדברים החשובים לנו באמת. לכן, גם אם התחלתם לתכנן את האירוע הגדול וגם אם ניצבים כעת בפתחו של התהליך, לפניכם כמה טיפים חשובים מאוד שיעזרו לכם לשמור על עצמכם.

 

אל תוותרו על הכושר

אם הכותרת הזו נשמעת לכם לא רלוונטית כי מעולם לא התאמנתם, אתם טועים. גם אם אתם לא בכושר בכלל, זה זמן טוב להתחיל, ועם המתחים הנלווים לתכנון החתונה שלכם זה גם בדיוק מה שאתם צריכים. הליכה קצרה בבוקר, ריצה קלה בערב או משחק טניס מפעם לפעם יצליחו לשחרר את המתח ולעזור לכם להרגיש הרבה יותר. כמובן שיש לספורט גם יתרונות רבים אחרים, בוודאי למי שרוצה להיראות נפלא בתמונות החתונה של חיים אפריאט או עידן חסון. כך גם תהיו בכושר טוב יותר ביום החתונה שלכם, כשתצטרכו לרקוד במשך 3 או 4 שעות בלי הפסקה.

 

תזונה נכונה – גם בזמן הלחץ

כשאתם בוחנים אולמי אירועים כמו גני כנען, כליף או כוכב הים אתם משקיעים זמן לא מבוטל בתכנון תפריט איכותי ומפנק לאורחים שלכם. אם תבדקו את התפריט שלכם בחודשים האחרונים כנראה תגלו שאתם לא סמל ומופת לארוחות איכותיות באמת. ריצות מהמשרד לשלל הספקים שלכם בהחלט מקשות על שגרת אכילה טובה, וגם אין לכם זמן לבשל, אבל אתם בעיקר פוגעים בעצמכם – ודווקא בזמן חשוב ורגיש כל כך. נסו לפנות יום או יומיים בשבוע כדי לתכנן את התפריט שלכם לימים הקרובים, הכינו לעצמכם אוכל טוב מראש, וקחו איתכם פירות וחטיפי בריאות כשאתם יוצאים לפגישות עם ספקים. הבריאות שלכם חשובה עכשיו יותר מתמיד, אל תוותרו עליה.

 

מנוחה גם לנפש

 

כאמור, הפרויקט הזה מעורר המון מתחים, וגם הם לא תורמים לכם או לבריאותכם. פנו ערב אחד בשבוע, או יום שלם אם תוכלו, ועשו בו משהו שאתם אוהבים שאינו קשור לאירוע הגדול. ארוחת ערב רומנטית היא דרך טובה, וגם צפייה בסרט טוב בטלוויזיה, משחק באולינג ואפילו חדר בריחה. כל פעילות שתסיח את דעתכם ותעזור לכם להתמקד בעצמכם ובזוגיות שלהם, היא פעילות מבורכת.

סגור לתגובות.