לעבוד מהבית ולשמור על תזונה נכונה

יותר ויותר אנשים משנים את אורח החיים שלהם, נפרדים מהמשרד ומשיחות הברזייה, ומחליפים את השכר הקבוע במשכורת קצת פחות יציבה אבל עם פוטנציאל לא מבוטל. אלא שלעיתים רבות השגרה החדשה משפיעה גם על אורח החיים שלנו ובעיקר על התזונה ועל העיסוק בספורט. פתאום אין סיבה לקום מוקדם בבוקר, אפשר להישאר בפיג'מה ויש גישה למקרר עמוס בכל טוב. אז איך בכל זאת תסגלו לעצמכם הרגלים טובים יותר?

התרחקו מהמטבח

הצעד הראשון הוא פשוט: מקמו את פינת העבודה רחוק מהמטבח. ככל שהמקרר יהיה רחוק מטווח הראייה שלכם כך יגדל הסיכוי שתמשיכו לעבוד בשקט גם כשאתם רואים בקצה העין את שקית הבמבה של הילדים או את העוגה שנשארה מסוף השבוע. בין אם אתם עוסקים בכתיבה, בעיצוב או בניהול נדל"ן מניב שמכניס לחשבון הבנק שכר יפה וקבוע למדי, הפיתויים סביבכם רבים מדי. יתרה מכך, אם מישהו מבני הבית יכין לעצמו פינוק קטן אתם עשויים להתפתות ולהכין גם לעצמכם. קל נעלמת השגרה ובמקום ארוחות מסודרות אנחנו בעיקר מנשנשים את החטיפים הלא בריאים, וכמויות גדולות מהם.

שמרו לעצמכם חטיפים בריאים בחדר העבודה

אם עיצבתם לעצמכם חדר עבודה אתם בהחלט בכיוון הנכון – כלומר בכיוון ההפוך מהמטבח – ועכשיו כדאי שתוודאו שיש לצדכם את מה שצריך לרגעי המשבר במהלך היום. אם בארבע אתם מגלים עייפות באופן קבוע, חטיף אנרגיה יחסוך מכם את הטיול למטבח ואת הנשנוש שיגיע באותו זמן. אם אתם לא שותים מספיק אתם כנראה גם מרגישים יותר רעבים, ולכן בקבוק מים חייב להיות תמיד לצדכם. אם תתנהגו לחדר העבודה כאילו היה משרד, תגיעו אליו גם מוכנים עם חטיפים, ירקות חתוכים וכל נשנוש בריא יחסית שדאגתם להביא למשרד כשהייתם שכירים.

שלבו כושר בלוח הזמנים

אתם עצמאיים ויש לכם חופש פעולה גדול יותר, אז למה שלא תתחילו לעשות קצת יותר ספורט? התחילו את הבוקר בהליכה קצרה או בריצה, עשו הפסקת צהריים ושלבו בה גם אימון או לחלופין, סיימו את היום בחדר הכושר או בבריכה. יש לכם לא מעט אפשרויות, וגם לא מעט זמן. נכון, עצמאיים עובדים קשה ולפעמים גם סביב השעון, אבל הם מנהלים את הזמן שלהם בעצמם. הרשו לעצמכם לעצור ולדאוג גם לבעלי העסק ולא רק לעסק עצמו. הבריאות שלכם היא שתאפשר לכם להישאר ערניים ולהביא לתוצאות מצוינות.

סגור לתגובות.