להגיע ליום החתונה בריאים ושלווים

חתונה היא יום שמח, מרגש ומיוחד. כמעט כולנו מסכימים שזה היום המאושר ביותר בחיינו, כזה שינוצח רק על ידי הלידות של הילדים שיצטרפו למשפחה. אלא שהשמחה הגדולה שנלווית לשבירת הכוס ולסלואו הראשון נראית לנו לפעמים רחוקה מאוד, גם כשאנחנו עסוקים מעל הראש בתכנון האירוע. זה קורה מהמון סיבות טובות, וזה בעיקר משפיע על הבריאות הכללית שלנו, אבל אין סיבה לתת ללחץ לנצח. כך תשרדו את ההכנות ותצאו חזקים יותר.

תכננו את האירוע לפרטי פרטים

החתונה המושלמת דורשת מאיתנו תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים קטנים וגדולים. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים למצוא אולם, לבחור תקליטן ולהזמין צלם. אלא שיש עוד המון משימות קטנות וללא תכנון נכון אנחנו נזכרים בהן ברגע האחרון, מה שמכניס לזוגיות לחץ, מעורר ויכוחים ובעיקר גורם לנו לחשוש מפני טעויות. כדי להפחית את מפלס החרדה נסו להכין מראש רשימת משימות, כולל פרטים קטנים ביותר כמו עיצוב הזמנה או בחירת טבעת הנישואין. אם תהפכו כל משימה כזו לפעילות נחמדה שאתם מבצעים יחד, שניכם, תגלו שזה יכול להיות דווקא די נעים. חפשו יחד טבעות (rose gold rings) ובחנו קטלוגים מקוונים כדי לאתר טבעות נישואין יייחודיות ויפות (beautiful wedding rings). כשאתם יודעים מה אתם אוהבים, הכל נראה פשוט יותר.

קחו לפעמים הפסקה מההפקה

הפקת החתונה היא משימה ארוכה, מורכבת ובעיקר שואבת. היא תיקח לכם זמן ותעורר מתחים, אבל אין סיבה שתתנו לזה לקרות לכם. רגע לפני שאתם נכנעים ללחץ עצרו, הזמינו מקום במסעדה טובה או קבעו לצאת יחד לסרט. אם תאפשרו לעצמכם להתנתק לשעתיים או שלוש מהפרויקט הגדול הזה תוכלו להיזכר למה בחרתם לחיות את החיים יחד ועד כמה אתם נהנים מהשגרה שלכם. חשוב שתזכרו את זה בין כל אותן משימות קטנות שעלולות להכניס מתחים וחיכוכים מיותרים בנושא שלא יהיה שם רגע אחרי שהאורות בגן האירועים יכבו.

היעזרו באחרים

עוד דרך טובה לצמצם את המתח היא לקבל עזרה מאחרים. ההורים, האחים וגם החברים הטובים, כולם ישמחו להקל עליכם. אם יש משימות שאתם ממש לא רוצים לבצע או לא בטוחים איך לעשות את זה נכון, יש מספיק אנשים שאוהבים אתכם וישמחו לעשות את זה במקומכם. חברים טובים ידאגו לאישורי ההגעה במקומכם, והמשפחה הקרובה תדאג לסדר את השולחנות שתקצו לה בעצמה. ככל שתשחררו מעצמכם משימות תגלו שהשד לא כל כך נורא, ותשתוקקו להגיע ליום הגדול והשמח שלכם.

סגור לתגובות.