כל מה שצריך לחדר הכושר

זהו, בחרתם, סיירתם, קיבלתם החלטה ובסוף גם נרשמתם. אתם מנויים באופן רשמי לחדר הכושר. עכשיו, רגע לפני האימון הראשון, זה בדיוק הזמן להכין לעצמכם תיק שילווה אתכם בתקופה הקרובה. למעשה, ההכנות הללו חשובות מאוד, משום שבמקרים רבים אנחנו מגלים דקה לאחר תחילת האימון ששכחנו להביא משהו חשוב, פרט אחד קטן שמבאס אותנו וגורם לנו לתסכול רב. התסכול הזה יכול, בסופו של דבר, לגרום לנו להפסיק להתאמן. לא חבל על המנוי?

מגבת, בקבוק ואוזניות

שלושה פריטים מרכזיים צריכים להיכנס לתיק שלכם ולהישאר שם באופן קבוע: מגבת, בקבוק ואוזניות. מעבר לעובדה שחדרי כושר רבים מחייבים שימוש במגבת בזמן האימון, גם אתם תעדיפו לעשות כפיפות בטן על המגבת שלכם ולא על מזרן שאלפי אנשים הזיעו עליו קודם. בקבוק מים מלא יחסוך מכם את ההליכה לעבר הברזייה מדי כמה דקות (מה שיפסיק את רצף האימון) ובלי אוזניות כנראה תשתעממו מאוד על הסטפר. אתם לא חייבים לקנות תיק חדש במיוחד לצורך האימונים, אגב. לא מעט תיקים לנשים רחבים מספיק כדי לכלול גם את הפריטים הללו, ואם אתם רוצים להגן על הציוד היקר לכם, לרבות ארנקים לנשים או מכשירי טלפון סלולריים, אל תשכחו לקנות מנעול, ועדיף שיהיה זה מנעול קוד. הסיבה העיקרית היא שנעילת הלוקר תשמור על הציוד שלכם, ומנעול מפתח יצריך מכם לסחוב בזמן האימון את המפתח, לא בדיוק ציוד עזר נוח.

נעלי ספורט – תמיד ברכב

הקפידו להשאיר את נעלי הספורט שלכם תמיד ברכב, כדי שלעולם לא תוכלו להשתמש בתירוץ "אבל אין עליי נעליים". בסוף האימון אפשר ואף רצוי להיפטר מהנעליים המיוזעות והגרביים עם הריח הלא-מאוד-נעים, ולחזור לכפכפים עם פתחי אוורור. אם אתם רוכשים בכל זאת תיק מיוחד לכבוד חדר הכושר השאירו אותו בתא המטען, רק אל תשכחו להחליף מדי פעם את המגבת, ולרענן את נעלי הספורט החנוקות. כפי שלא תרצו להריח את הזיעה המצטברת של המתאמן על האופניים לצדכם, הגנו גם על אחרים מפני הריח.

טיפ קטן לסיום

אם אתם מרגישים שאתם קצת מאבדים פוקוס, או שהביקור בחדר הכושר משעמם אתכם, נסו לגוון. שיעורי זומבה או פילאטיס הם דרך נהדרת לרענן קצת את השגרה, וגם פגישה עם מאמן שיבנה לכם תכנית אימון ויחדיר בכם קצת מוטיבציה יעשו את העבודה. אתם רק צריכים לזהות את השחיקה כשהיא מגיעה, ולעצור אותה בזמן, לפני שתחזרו להשתרע על הספה עם מגש פיצה ושישיית בירות.

סגור לתגובות.