כך תשפרו את הכושר בלי חדר כושר

יש לנו המון תירוצים לא לעשות כושר. אנחנו תמיד מאוד עסוקים, בסוף היום אנחנו עייפים והמנוי לחדר הכושר עולה הרבה. מאוד. הכל נכון, ובהחלט אפשר להבין מדוע בסוף היום אנחנו מותשים מדי. מצד שני יש גם לא מעט דרכים טובות להתגבר על החסמים האלה ולהעלים את התירוצים. אם אתם מוכנים לנקות אותם מהדרך, קבלו כמה טיפים טובים להיכנס לכושר בלי לשלם הון תועפות לחדר כושר.

חדר כושר ביתי

אחת הדרכים הטובות והמהנות להיכנס לכושר, דרך שגם תטפל בתירוץ "אין לי זמן או כוח להגיע לחדר כושר" היא להכניס את הכושר הביתה. מכשיר כלשהו (כמו הליכון, אליפטיקל או אופני כושר) יוכל להתמקם בסלון או בחדר העבודה, מול מסך הטלוויזיה. בפעם הבאה שאתם צופים במשחקי הכס או בסרט האקשן המועדף עליכם, נסו להחליף את הפופקורן והבירה באימון על ההליכון. בפרק של שעה תשרפו לא מעט קלוריות, תחזקו את הגוף ואפילו לא תרגישו את המאמץ כי ההתרחשויות על המסך שוות יותר.

הליכה בחוץ

יש לנו לא מעט הזדמנויות להיכנס לכושר מחוץ לבית, וזה ממש לא יעלה לנו כלום. במקום לנסוע למכון ולעלות על ההליכון, שימו אוזניות וצאו להליכה בחוץ. באותה הזדמנות תיהנו מאוויר טוב, אולי תפגשו שכנים או מכרים, ובאופן כללי תגלו שאתם מתמלאים באנרגיות וזה גם לא עלה לכם ולו שקל אחד מיותר. עם הזמן תוכלו להעלות את הקצב, להאריך את המסלול או לעבור מהליכה לריצה. היום, כשאנחנו מוקפים במבנים שעברו מתיחת פנים במסגרת פרויקטים של תמ"א 38, הטיול גם יפה ומרשים יותר, ותודה לחברות המבצעות (כדוגמת קבוצת הילה) שהפכו את הנוף שלנו לנעים להפליא.

יוטיוב וקלטות אימון

בשנות ה-80 למדנו דרך ערוץ 1 איך להיכנס לכושר עם אביזרי המטבח הפשוטים והמוכרים. בשנות ה-90 גילינו את גלעד שהעביר אימוני כושר יומיים בערוץ הספורט. היום יש לנו את יוטיוב, וגם אתרים אחרים שמציעים לנו סרטוני הדרכה וכושר. אתם יכולים ללמוד פילאטיס, לקיים שיעורי אירובי או לתרגל מדיטציה – הכל זמין ונגיש היום אונליין. חברו את המחשב לטלוויזיה, הגבירו את הווליום והתחילו לזוז. הכושר יגיע מהר יותר ממה שנדמה לכם.

סגור לתגובות.