חומרי קריאה שיעבירו את הזמן על ההליכון

אם אתם מאלה שמסוגלים לקרוא בזמן אימון הכושר, סביר להניח שאתם מחפשים חומרי קריאה קצת יותר מעניינים מכותרות החדשות. אולי אין לכם סבלנות לספר מקוון, ואם אתם נכללים בקטגוריה הזו, טורים קצרים ואפילו כמה סרטונים קלילים ומרתקים, הם ללא ספק דרך נהדרת להעביר את הזמן כשאתם שורפים כמה קלוריות. פשוט הניחו את הטלפון על מכשיר האימון שלכם, התחילו לזוז – ונצלו את הזמן לקריאה איכותית.

 

בהמשך תמצאו כמה קישורים כאלה בדיוק. הסרטונים קצרים אבל מספרים סיפור שאפשר להפיק ממנו לא מעט. יחד עם הטורים והכתבות הללו תגלו שאתם מקבלים לא מעט מוטיבציה.  אגב, לא רק לאימון הכושר שלכם. אם תשימו לב קצת יותר לעומק תגלו שיש לפניכם כמה מקרים מעניינים במרכזם אנשים שעשו שינוי משמעותי. הם עמדו בעוז מול אנשים שהתנגדו להם, אולי ניסו לעכב אותם. הם לא ממש ישנו בלילה וסביר להניח שהיו רגעים שבהם היה נדמה להם שהם מתאמצים לשווא. אז בפעם הבאה שגם אתם לא ממש בטוחים אם אתם במסלול הנכון, אולי הקישורים האלה יזכירו לכם שיש לכם הרבה יותר אנרגיות וכוח ממה שנדמה לכם.

 

דרך אגב, אם אתם מעדיפים את חומרי הקריאה שלכם עם הקפה של הבוקר, יכול להיות שתקבלו קצת השראה לפני שאתם מתחילים עוד יום עבודה, משימות ומטלות. בקיצור, את הקישורים האלה כדאי לגזור ולשמור, או לכל הפחות להוסיף למועדפים. אין לדעת מתי יתפנו לכם כמה דקות לצפות בסרטון או לקרוא טור מעניין. מוכנים?

 

הנה כמה סרטונים לצפייה על ההליכון:

סרטון "המאגדות" עם מיה יניב בנושא עבודה מאורגנת

ראיון של צופית גרנט עם מיה יניב וההישג בסלקום

כתבה על מיה יניב וההישג של העובדים (ערוץ 10)

כתבות מקוונות בנושא:

מיה יניב והוועד שהוביל להסכם קיבוצי

טור של מיה יניב על מאבקו של עובד להגברת הנגישות

כתבה על מיה יניב והמאבק לטובת עובדי הניקיון

טורים מעניינים נוספים:

מיה יניב על החקיקה ועל האפליה המגדרית

המציאות נושכת – טור של מיה יניב על הוויכוח סביב "פוקסטרוט"

טור של מיה יניב – עובדים כמוך וכמוני

סגור לתגובות.